Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri açıqlanıb - CƏDVƏL
29.12.2019 16:57 Cəmiyyət

Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri açıqlanıb - CƏDVƏL

"MediaPost" cədvəli təqdim edir:

Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanının səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlarQəbul günüQəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
08Sumqayıt, Abşeron
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
10Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
10Balakən, Zaqatala
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
15Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
15İmişli, Biləsuvar
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15Yevlax
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15Zərdab
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
16Sabirabad, Saatlı
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
16Şirvan, Hacıqabul, Kürdəmir
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
16Sumqayıt
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
17Salyan
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
17Kürdəmir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
17Ağsu
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
17Ucar
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
17Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul
Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini
17Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
17Neftçala, Salyan
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
18İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
21Abşeron, Xızı
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
21Siyəzən
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
23Salyan, Şirvan, Hacıqabul
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
23Neftçala
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
23Siyəzən, Xızı
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
24Oğuz
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
24Tovuz, Gədəbəy
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
24Siyəzən
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
24Qobustan
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
24Cəlilabad
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
24Salyan
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
24Cəlilabad
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
24Biləsuvar, Cəbrayıl
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
24Cəlilabad, Masallı, Yardımlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
24Astara
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
24Lənkəran, Lerik
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
24Saatlı, Sabirabad
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
24Neftçala, Salyan
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
24Hacıqabul, Şirvan
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
24Sumqayıt, Xızı
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
24Abşeron
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
24Ucar, Göyçay
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
24Ağdaş
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
24Zərdab
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
24Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
24Biləsuvar, Neftçala
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
24Sabirabad
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
24Saatlı
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
24Şirvan, Hacıqabul
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
24Kürdəmir
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
24Xaçmaz
Ramil İsgəndərovARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini24Siyəzən
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
24Xızı
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
28Ağcabədi, Laçın
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
29Tərtər
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
30Ağdam
Zakir Qaralov
Baş prokuror
31Qobustan, Xızı
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
31Siyəzən
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
31Cəlilabad, Biləsuvar
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
31Salyan
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
31Neftçala
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
31Yevlax
Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
31Ağdaş
Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
31Mingəçevir
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
31Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
31Xızı
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
31Abşeron, Zəngilan
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
31Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
31Saatlı
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
31Biləsuvar
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
31Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad

Xəbərlər departamenti

Gündəm